Prodiamante LFU450PRO12 vasaltbeton vágókorong Ø450mm
Átmérő: 450mm
Központi furat: 25,4/20mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens szélesség: 4mm
Felhasználási terület: padlóvágógép.
Beton, vasalt beton.
Egységár (db):
Cikkszám:
LFU450PRO12
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 450 mm